HomePortalMemberlistRegisterLog in

Share | 

Saving private Oliver

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Gossip Girl
bitch is back.

post'ai : 1929

PostSubject: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 02:20

Šiandiena tvarkant senus kompiuterio failus, užtikau „Oliverio“ aplankalą. Pilnas parašų ir taip toliau. Nostalgija vos ašaros neišspaudė, todėl pradėjau galvoti. Tada pakalbėjau su Georgina ir siūlau veiklos planą.

Planas vadinasi „Gelbstint eilinį Oliver‘į.“ Eilinis Oliveris, arba kitaip: Oliveris Vestas, yra senas forumo dalyvis, draugavęs su Serena, prieš forumui atsukant laiką iki pirmo sezono. Vyrukas atvykęs iš Australijos, yra neurochirurgas, visai nieko sutariantis su vaikais bei šunimis. Jis taip pat turi perdėtą atsakomybės jausmą, gerą, lengvai manipuliuojamą širdį ir džentelmeno manieras.

Taigi, sugrąžinant Oliverį, jis yra įsivėlęs į rimtą bėdą. Per draugo bernvakarį, jis prisigėrė ir ryte atsibudo nuogas su mergina lovoje. Toji mergina – Georgina Sparks, iš karto prilipo prie Oliverio. Jis netiki seksu iki santuotokos, todėl taip pat atsakingai pradėjo merginti Georginą. Atsekė ją iki Jungtinių Valstijų, padovanojo jai jachtą ir ruošiasi pirštis. Kaip vabalėlis, pritrėkštas meilės greitkelyje, nes dar nėra susipažinęs ir pajutęs jausmų tikrajai savo sielos draugei: Serenai.

Taigi planas yra toks: Oliveriui pasirodžius ir pasipiršus Georginai, visus, norinčius dalyvauti, apima nenatūraliai stiprus prieštaravimo jausmas. Tartum plyšelis Apokalipsės skylėje, kada veikėjai tiesiog prisimena, kad jis skirtas kitai. Ir kartu, įtraukiant problemas turinčius, ar prieš apokalipsę nežaidusius, bandytų sąmoksliškai išskirti šią porelę. Galima kalbėti su juo, galima papirkinėti ją, galima sugalvoti daugybę nuotykių (čia mano vaizduotė išsenka: reikia pagalbos).

Dar vienas kabliukas: turime veikti greitai. Serena ne visą vasarą su mumis bus, ir ateitis nenulemta, tad turim pasipustyti padus ir lėkti į sprintą. Jei atėjai, pasakei ką nori pasakyti, išeik, nestoviniuok. Jokių laukimų, kol kiti išsimiegos ir šiaip niekas nemiega. Bent kelis renginius padaryti kartu, jokiu būdu nevilkinant.

Taigi, ar aš šaudau į orą, ar kas nors susidomėjo? Būtų norinčių kažką tokio surengt artimiausiomis dienomis? Taip norėtųsi atgyvinti forumą..
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go

post'ai : 6468

PostSubject: Re: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 02:34

Mane forumo atgyvinimo iniciatyva taip graudina,kaip aš jus myliu,net neįsivaizduojat! Angel Sad
Nusimato gana laisva savaitė mano 'nežinau kur dingsta laikas dienose',tai aš už,nes dažnai ieškau vestuvinės suknelės pakartotinėms vestuvėms,žinoma,labai įdomu bus skaityti tokią porą kaip G ir O bei veiksmas visuomet gerai,net kai nežaidžiu pati.

GossipGirl narys

post'ai : 1386

PostSubject: Re: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 02:59

grin
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

post'ai : 5434

PostSubject: Re: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 04:06

Nieko negaliu su savimi padaryti, nepabundu ;/ o po Cherenos, man Oliveris mažiausiai rūpi, taigi, sucks nu Vomit xoxo I love you Bet už!
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go

post'ai : 6468

PostSubject: Re: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 04:19

Manau,jog čia nėra svarbiausia supiršt atgal S ir O,man labai įdomu kaip funkcionuotų nauja pora;D

Heart's A Mess

post'ai : 9028

PostSubject: Re: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 04:24

Skamba įdomiai, tik baisu, kad neišeis praktiškai.. reik taip tikrai susiimt ;/
Back to top Go down
Amelia
But if you never try, you'll never know...

post'ai : 506

PostSubject: Re: Saving private Oliver   Tue 12 Jun 2012, 04:30

Pagaliau supratau S potraukį neurochirurgams grin Na nors prieš visą tą laiko atsukimą atgal manęs čia nebuvo ir aš jau sunkiai besigaudau, bet visom penkiom už grin
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Saving private Oliver   

Back to top Go down

Saving private Oliver
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Saving Kai Crosshawk [PRIVATE]
» Saving a relationship...
» Terminator- 2012 Year Base book (Private book, now public)
» Need help .... Is the Private Eye Career track broken?
» Cheap Movie Tix for Medibank Private members.