HomePortalMemberlistRegisterLog in

Share | 

Virtuvė|Valgomasis

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Eric
GossipGirl narys

post'ai : 303

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Mon 30 Apr 2012, 21:34

- Man dar reikia persirengti,- nusivelka švarką, nusimauna
marškinėlius, atsisega grandinę. Viską sudeda į kriauklę.- done.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

post'ai : 9028

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Mon 30 Apr 2012, 23:02

- Jenny jau čia,- įeina su perspėjimu ir kone išstumia Ericą į svetainę. Pati sustoja ties S,- kad tu matytum savo geek'o figūrą. Iš kur? Kaip?- reikalauja paaiškinimo tiesdama ranką padėti atsistoti.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

post'ai : 5434

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 00:16

Ateina į virtuvę nuo langų pusės, šaldytuvo link, mindamas žirnelius pakeliui, raukiasi dėl to. Seka Blair apnuogintas kojas žvilgniu ir prisnudusią Sis akies kraštu, daro šaldiklį, pasilenkęs žemyn.
-Radau ją lovoje, dabar ji vėl prisnudus bene ant grindų, gal jai koks miego sutrikimas?
Traukia ledukus.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 00:22

- Tikiuosi, kad ne. Maniau, galėsim bitchin't about Adriana kartu. Žinai, ji dėl Beno,- pasisuka į C, be takto nužiūrėdama jo užpakalį.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 00:29

-Jau dabar verda dramos, man patinka.
Užveria šaldiklį, neskubėdamas atsitiesti atgal.
-Skyriau asmeninio dėmėsio jų su Johniu supažindimui, nežinau iš tavo pusės tai labiau pliusas ar dar viena priežąstis burbėti.
Išmeta kreivą šypsenėlę.

Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 00:38

- Tai ne drama. Tai little me, saying my little opinion about your little... sorry, that came out wrong,- sukanda dantukus, kad neišsiduotų šypsena,- kadangi tu toks dosnus perleidinėti moteris, gal mane su Benu artimiau supažindinsi?- ji jau aną pažįsta, ir kaip nuluptą iš vieno žvilgsnio, bet pavydi B yra kerštaujanti B. Deal with it.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 00:47

Pariečia nosiuką, pablyksėdamas akimis, žingsniuoja link jos, nusprendęs pereiti atgal į svetainę pro kitą pusę.
-Serena pažįsta vaikį kurkas artimiau. Bet tai ne vienintelė problema šiame prašyme, leisk nupiešti scenarijų - ant galo both of you will bitching about yourselfs. Ar turėčiau įtraukti catfight'ą į vakaro programą?
Žino kad taip nebus, bet gal Serena ne tokia imigus. Nusišypso, palinkęs link Serenos ir paminkidamas rodomuoju pirštu jos žandeną.

Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 00:56

- Yes, that. Aš jau leidau sau pasinaudoti tavo viešbučio paslaugomis ir užsisakyti pustonį medaus baseinui, kuriame su S kulsimės. Kaip antram kartui, juk turi būti saldus upgrade,- B net pati nesuvokia, koks nervas pastaruoju metu joje išsijungė, kad gali pokštauti apie save, S ir mažėjantį vyrų skaičių. Toji gera nuotaika, kankinusi jau kelias dienas, gydo ir glaisto senas žaizdas. Weird.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 01:02

-aaand i would be soooo into it.
Net prisimerkia pūsdamas šiuos žodžius iš savo lūpų.
-Pakišai man įdėja, gal medaus ringo ir nesuorganizuočiau, bet bokso pirštines minkštai pasikočiot suveikčiau, tik duok man daugiau aukų, kad pastangos atsipirktų.
Nuo Serenos, žingsniais vis artyn B.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 01:09

- I bet you would,- garsiai nusijuokia, pavartydama akis. - ar galėtumėt ir jūs,- as in vyrai,- pasimušti? Pusiau nuogi?- prisimerkia,- nes no offence, bet tu atrodai kaip Adamsų šeimynėlės penktos eiles pusbrolis is Vokietijos - Ščakas.- nužvelgia jo pižamą.Tokias dėvi tik... tik... ne esmė, kad visas stalčius B kambary praktiškai identiškų. Kaži ar jis kada pamatys ją su mėgstama dryžuota pižama. Ar be makiažo. Ar bent plaukų sruogele tobulai negulinčia vietoje. Rytai nesiskaito.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 01:22

-Jei tave domina tik drabužių kiekis, galiu pakoreguoti butelio žaidimą į jų šalinimą, įskaitant visus svečius, tikrai manai, kad...
Pasuka galvą šonan, numesdamas žvilgsnį nuo jos pėdų, linija keliais, klubais, liemeniu, sugrįždamas ties veidu ir jau pats budamas prie jos.
-pasirašytum ir ant šito?
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 01:27

Jo artumas priverčia jos širdį stuksenti truputėlį greičiau, bet B neišsiduoda, laikydama tą pačią linksmą šypseną veide, flirtuodama be pastangų:
- Patikėsite ar ne, pone Bassai, pastaruoju metu aš labai linkusi į senų taisyklių laužymą bei eksperimentus.
Tada tyliai prideda, komentuodama jo žvilgsnį:
- Juk sakiau, kad rinksiuosi uždaresnį viršų.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go

post'ai : 6468

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 01:36

Užsidengus akis pasišalina.

Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 01:45

Pats riečia kojų pirštukus šlepečių viduje, laiko tą poker face mimika, nors šypsenėlė lankstanti jo lūpų kampučiais leidžia lengvai suprasti, kad jų artumas ir dar tokio garderobo pavidalu, jam malonus.
-Jei pati Waldorf sako TAIP, tada praktiškai nėra jokių stabdžių, kas galėtų čia susirinkusį jaunimą pristabdyti "šventę švęsti".
Kelia už pirštų galiukų laikomą ledukų maišelį, papurto jį ore, dviem prasmėmis: netrukus bus pristatytas kokteilis, antra čia tiką klaikiai užkaito. Nori žiotis, bet nelabai gali dėl galimų papildomų ausų bėgančių iš virtuvės, matyt susigėdo, smigimas be alkocholio, jau kažkas ne to, ir tai priverčia jį net primerk akis, sukasi praeiti pro B, kiek palinksta prie ausies.
-Norėčiau kada pamatyt, kas vadinama atviru vientisumu.
Praeina pro ją, nebeatsigręždamas kambario pusėn.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Tue 01 May 2012, 02:00

Nulydėdama jį pasuka galvą, šypteli. Lieka dar kelioms minutėms, apžiūrinėdama virtuvę grynai apokaliptiniu smalsumu. Žengia kelis žingsnelius, pakeldama ranką iš brūkštelėdama per tuščią lentyną su įvairių formų buteliais. Sounds to her, kad kiekviena lentyna reikalauja nuotraukų rėmelio.
Atitraukia ranką gana staigiai. Ne jos jurisdikcija,- pašiepia save mintyse. Pakilnojusi tai vieną, tai kitą petuką, pakraipiusi klubus palei iš svetainės sklindančią muziką, eina tenai.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Wed 02 May 2012, 06:19

Įstumia ją į virtuvę, vesdamas prie kriauklės.
-Aš viliuosi, kad tai nėra žaidimas žaidime, matai aš kind of into that one ir tu sugadintum visą netikėtumo momentą. Ar tai savotiškas būdas pasisakyti "pasiilgau"?
Nusišypso, paleisdamas kraniuką, atleidęs rankas nuo jos, pasiremia alkūne į spintelės stalo paviršių.
Back to top Go down
Amelia
But if you never try, you'll never know...

post'ai : 506

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Wed 02 May 2012, 06:31

-Ką? Oj, ne. Toks jausmas, lyg būčiau išgėrus geras 3 taures kokteilio.
Viena ranka pasiremia į kriauklę, kita paima stiklinę ir prisipila vandens. Keliais gurkšniais išgėrus visą stiklinę, pilasi vėl.
-You are my new best friend,- pasakė čiaupui.
Padaro kelių sekundžių pertrauką ir geria vandenį vėl.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Wed 02 May 2012, 06:43

Nuzonduoja ją atidžiau, ji išblyškus, gal ir neturi papildomų kėslų, o jis jau buvo pasiruošęs būti viliojamas, ah, tos tabletikės fantastika tiems, kas jų neprimaišė, kaip kad Adri, jis belekokiam geram moode ir jam žiauriai karšta, gal vertėtų praverti langus?
-Ši pozicija jau užimta, bet šis mano gestas žinoma buvo with price and someday i'll collect it.
Užmeda velniukiškus žvilgsniukus ir vėl išsiilgęs tamsiai rusvos spalvos plauko, atsitraukia, palikdamas ją tvarkytis vieną.
-Neužtruk, tame kambaryje, katik blondinių persvarą sumažėjo iki ligiųjų.
Back to top Go down
Amelia
But if you never try, you'll never know...

post'ai : 506

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Wed 02 May 2012, 06:55

Likusi viena Adri išgeria dar 2 stiklines vandens. Ši jau galėjo stovėti, bet kadangi joje susikaupė daugybė skysčių, šie bais norėjo išeiti. Tik va, jie lyg ir neapsisprendė ar išeiti kaip reikia, ar pro burną. Mergina išėjo.
.
.
.
Grįžusi iš tualeto, ji prisipylė vandens į stiklinę ir nuėjo į svetainę.
Back to top Go down
Jenny
Allways make eye contact while eating a banana

post'ai : 1317

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Thu 03 May 2012, 02:21

Jenny atejo i virtuve ir atsidare saldytuva. Narso ka galima butu panaudoti
Back to top Go down
Benjamin King
You don't have to like me, I'm not a Facebook status.

post'ai : 412

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Thu 03 May 2012, 02:29

- Tai štai kodėl vis atsisakydavai eiti į pasimatymus su manimi,- Ben šalimais.- tu ir tas Van Der Woodsen vaikis, ar ne? Sudaužei man širdį,- vaikinas plačiai nusišypsojo. Irgi įkišdamas galvą į dureles.
Back to top Go down
Jenny

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Thu 03 May 2012, 02:31

- Tu mano draugas, as nemiegu su draugais
Jenny sukikeno. Permete rankele per jo kakla
- O tu su visais nori tik miegoti. Imame keciupa?
Back to top Go down
Benjamin King

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Thu 03 May 2012, 02:41

- Tai su kitomis merginomis. Tu esi ypatinga.- Ben pamirksėjo blakstienomis. Pakėlė ranką, parodė į kitą lentyną,- ir šokoladinio kremo.
Back to top Go down
Jenny

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Thu 03 May 2012, 02:43

- aha , kur gi ne
Jenny juokiasi ir paima krema. Mergina atsitiese ir susidejo viska ant padeklu
- Kas dar?
atsisuko į Bena
Back to top Go down
Benjamin King

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   Thu 03 May 2012, 03:01

- Aš tik nenoriu būti vienišas. Vienintelė mergina, kuri man iš tiesų patinka, man nepasiekiama.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Virtuvė|Valgomasis   

Back to top Go down

Virtuvė|Valgomasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next