HomePortalMemberlistRegisterLog in

Share | 

MIEGAMASIS*

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Chuck
Dark Prince

post'ai : 5434

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:58

Kilsteli vieną pėdutę, kiek užkeldamas ją ant jos kojų po kaldra, savotiška pradžia į galima pagalvės ataką, kurios šiandienai čia nėra. Užmerkia ir taip limpančias akis, atsijungia per pora minučių.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

post'ai : 9028

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 09:09

Pažiovauja jam į krūtinę ir irgi užmiega, giliai ir saldžiai.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 20:08

Nosis raukosi, nuo matyt senokai pakilusios saulės pro langą, bando pasiražyt, bet dežinėje pusėje kažkoks trukdis, tempiamas jo delno kartu, šiaip ne taip nusimakaluoja jį iš savo sunertų pirštų, sukasi kūnų į kairę, imituodamas, kad klojasi užlotą nuo savęs, nors tik paplesdena ore, basos pėdos pasieka grindis, pusiau pramerkta tik viena akis, kita dar visai be reakcijos, kasydamasis dubens šoną, krypuoja iš miegamojo, bandydamas liežuviu pragramdyt sausrą burnoje. Išeina vis dar miegantis, nepastebėdamas kažko neįprasto.

Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 21:53

Ir vėl pasiekia miegamąjį planuodamas griuti į lovos glėbį again, šįkart net kloja užklotą, kuris yra prispaustas, tampo jį, atidengdamas puse Waldorf silueto savo lovoje. Jo lovoje. Waldorf. Klapsi apsunkusiom akim, kaip čia dabar yra ir ji tokia susivėlusi, bet visgi apsirengusi. Oh well, lenda po kaldra, nesureikšminęs šito reikalo, bet tos išsitaršiusios garbanos jį erzina, taigi kiša pirštus prie jos kaktos ir braukia kirpčiukus, atidengdamas odos lopinėlius. Kilsteli galvą auštyn, į už jos šalimais stovintį veidrodį, kai dabar pagalvoji, identiškai stovintį kaip kad jos miegamajame stovi jos veidrodis. Jo plaukuosena atrodo ne ką kukliau, lyzina plaukus bent jau sukrist padoriai, pagražinęs juodu abu, vėl susimyluoja su pagalvę, užsidengdamas veidą paklode, bando išgulėti tą laiko tarpą, kol suveiks jo birzgalas. Pakrutina B šoną ranka, keista, kad jo muistymasis nesukelia jokio atsako, pašokliuoja užpakaliuku aukštyn žemyn, galiausiai vėl iškiša galvą ir patikrina ar eina oras iš nosies, na lyg kvėpuoja. Neturi kuo užsimti, Adri jį šiektiek išbudino, tiesia ranką link stalčiuko, traukia vazelino tutelę, lenkiasi šoniuku link Blair, pačiuožęs pats kiek žemyn, pataiso bent jau iš išorės jos dykumą aplink lūpų sritį. Vėl smakras į lubas, šiandien puikus oras sumesti krepšinio partija. Galva spengia, jis dar totaliai girtas, merkia akis.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 23:33

Visas tas krebždesys ir burbesys ir šokinėjimai, ir čiupinėjimai kažkaip prasiveržia į jos sapnus. Braukia pirštais per veido šoną, stumdama naktinę kaukę nuo akių kaktos link, kol susivokia, kad tokios nedėvi.
Šilumos ir ramybės drumstimo šaltinis šalimais visai susiderina su jos lengvu miegu, vis dar neatmerkiant akių, riečiasi į kamuoliuką. Taip per visą naktį besiraitant namie, būdavo, atsidurdavo galva kojūgalyje. Dabar tiesiog susisuka devyniasdešimčia laipsnių nuo to, kaip gulėjo ankščiau, įtaisydama galvą C ant krūtinės, veidu į jo smakrą, vėl liūliuojama jo ramaus alsavimo po savimi. Apsikabina liemenį rankomis, vos ne pusiau visa užsiropščia.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 02:18

Vėl yra priverstas atplėšti vieną voką po kito, nes yra užgultas svorio, kuris neįeina į jo kūno masę, atlošia galvą nuo pagalvės, pūsteli į jos kaktą, pašalindamas vėl išsimėtusias garbanas toje vietoje. Spokso, spokso, šiaip jam netrukdo, tačiau jai jau būtų pats laikas keltis, nes dar mažu jo atmintyje įstrigs šis jos gulėjimas, miegojimas, įsitaisymas ir drugelių vaikomas jis vis prisimins kaip tai atrodo, būti jo teritorijoje ir išdarinėti tokius dalykus, perdaug rizikinga. Kibina pirštu juos pusnuogi petį, mat chalatos, jau seniai apleidęs šias pozicijas.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 02:46

Giliai įkvepia pro nosį, praplėšdama blakstienas į drumstėją. Tingiai šypteli ir vėl trina skruostą, ale toliau miegodama. Tik tada, po kelių sekundžių, staigiai atsimerkia. Traukia rankas, ir kyla, bet netoli, lieka pasirėmusi virš jo, kai visas kūnas atsiliepė į vakarykščius pasilinksminimus.
- Ow my god, my head is on fire,- murma. Atsisėda, atsigręždama į veidrodį,- ow my god,- kartoja, daug rimtesniu tonu,- Nancy Pelosi hair.- greitai ima pažiūrinėti savo rankas, ieškodama markeriu išraitytų nesąmonių - tai jau tampa įprotis. Atsipučia, nieko neradusi. Pasisuka į Chuck, su mina: "tu kaltas dėl Nancy Pelosi."
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 03:21

-Jeannette Rankin šukuosena praeitas šimtmetis, Nancy Pelosi perėmusi estafetę, nesugalvojau geresnio orientyro nei baltųjų rūmų moterys.
Gužasi petukai, išsispaudžia šypsenėle, pozos nekeičia, ba skandis dar užsiema filtravimu, kuris, turi pasiskirstyti tolygiai, o ne ant kurio nors šono.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 03:29

- Look, who chose a time to be cute again. Tu žinai, kad tai tik mažytė paveikslo dalis,- įsitaiso patokiau,- you druged us, Bass. Bet kuris iš mūsų galėjo nesuvaldyti liežuvio ir pliurptelėti ką nors apie biologiją. Turiu omeny drugius. Turiu omeny - kitiems.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 03:48

-Ou. Lanksto nosį į šonus. -Drugs, palyginti su priverstiniu girdimu iš tavo pusės, sudaro ir tik vieną paveikslo dalies kampą, bet sprendžiant liežuvių problemą suveikė kaip nokautas.
Išlenkia antakį. -Tiesa.. veiksmų forma, nes tavęs čia aš nepernešiau ir visi kiti dar yra už sienos.

Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 03:52

- Aš girdžiau, nes buvau apsvaigusi. - pauzė,- taip asuming, nes nieko neatsimenu,- nusisuka, jei kartais akis nepradėtų trūkčioti - atsimena viską. - aš turėčiau judėti. Kol niekas neatsibudo ir nesuskaičiavo galvų kambaryje.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 04:04

-Arba galėtum likti ir sugalvoti įtikinama priežąsti, kodėl vertėtų rinktis būtent Chuck'o Bass'o lovą.
Velniukiškas šypsnis, jos idėja gera, bet jis jau pastebėjo vieną stačią galvą svetainėje, kuri per šitiek laiko, jau turėjo prieiti tą tašką, kad be jo, dar 3 galvos went missing.

Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 05:52

- Kai pagirios taip kankina, nesu tikra, ar noriu kažką galvoti,- šypt,- kodėl tau nepateikus galimų priežasčių variantų? Aš tada tiesiog pasirinksiu. "I'm Chuck Bass" nesiskaito.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 06:45

-Tada imkimės išsireiškimo "WITH Chuck Bass in it"?
Išmeta platesnę šypseną, bet užgaudęs jos žvilgsniuką, ima bent jau vizuoliai užsimti galvojimu, primerkia akis. -Jeigu Queen B iškeltų savo karūna, visi pilnai sutiktų, kad turėjai galimybę akupuot lovą, tačiau nebūčiau aš velnias, jei nemėginčiau jos atsiimti.
Tiesa ranką link naktinio staliuko, ieško aparato su kurio galėtų susieikti su Palace personalu.
-Arba galim tiesiog pasisakysi, kad buvai alkana.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 07:45

Klausosi jo, visi karo ginklai atstatyti, atkirčiai paruošti. Bet antrasis jo pasiūlymas sunaikino priešiškumą tarsi būtų išsklaidęs dūmų debesį. Before she knows it, šypsena papuošia veidą. Gulasi į patalus, apsikabindama ir paminkydama pagalvę po skruostu.
- Pusryčiai sounds perfect.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 08:13

-Pripažink, mano pagalvės tave sužavėjo.
Nužvelgia tą jos įstaisymą aplink vieną iš jų, kaip kad jis linkęs minkymo procesui. Ragelis prie ausies, teiraujasi kas šios dienos meniu, po vakarykčio švediško stalo užkandžių su alkocholiu ir rožinėmis, norisi daug baltymų bei angliavandenių. Vis dar tie patys devyni žmogeliukai. Derinasi, kokias pora minučių, poto pakrypt link B.
-Spėju, kad mano viešbučio paaukštintas durininkas mezga romaną su tave patarnaujančia lenkų kilmės asistente.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 15:53

- O aš taip stengiausi tai nuslėpti,- paglosto pagalvę. Guli, stebėdama jį apsimiegojusiomis akimis, apsupta susivėlusių plaukų. Visas šis procesas - atsibudimo, kada niekam nereikia sliūkinti lauk, pusryčių užsisakymo - visai ne awkward, kaip būtų galima tikėtis. It's rather... Nice.
- Ir kas gi verčia daryti tave tokias išvadas?- ji nuoširdžiai susidomi, nes garantuotai žino, kad patarnaujanti lenkų kilmės asistentė mezga romaną su JOS namų durininku.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Mon 07 May 2012, 20:06

-Mano virtuvės šefas tiką pasiskundė, kad yra terorizuojamas pilnų apvalumų lenkės ką tau patiekt pusryčiams, vienintelis galėjęs ją ten praleisti tyliai yra Borisas, o mes kiek žinau šito nesitarėm, tai kelia savotiškas prielaidas.
Nužiūri atidžiau į Blair, gal tamsta lenkė, veikia tamstos Queen, nurodymais.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Tue 08 May 2012, 06:02

B prunkšteli:
- Dorota visiškai pajėgi terorizuoti ir be niekeno pagalbos. She is just that awesome.- visai nieko, nereikia ir apie savo prefierencus aiškinti, pusryčiai patys atkeliaus ir mėgstamiausi. Žinoma, B jau dairosi savo Džerio, susidomėjusi tiksliu paros laiku, galvoje stumdydama reikalus, kuriuos reikia šiandiena atlikti. Žvilgteli į C, taktiškoje tyloje skaičiuodama sekundes, tada pasitempdama į priekį ir priglausdama lūpas prie jo lūpų, su tokiu jausmu, kad tai lyg poreikis ir jį patenkinus - o Dieve, buvo verta...- Atsitraukia greitai,- I'm good. - dairosi šlepečių, eis akių vandeniu skalauti.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Tue 08 May 2012, 18:51

-Aš gal vis dar ir girtas, but i'm still Chuck Bass. Bučiuojamas leidžiuos tikrai ne už miegojimą šalilmais, sooo give it back.
Sukalbėjęs savo pakimusiu balsu, šypsosi ir jis, bet yra nieko prieš. What's the matter with him.. nulydi ją akimis savo kambario fone.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Wed 09 May 2012, 02:14

- Fine,- suerzintu balsu pasako, šlepsėdama atgal prie lovos. Pasilenkia jam atiduot to bučinio, pasiremdama delnu į tą numylėtą pagalvę.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Wed 09 May 2012, 02:34

-A-a-a-a.
Pamosikuoja jai pištuku palei nosį paprieštaraudamas. Šypsnis laksto per lūpų kampučius, kažką rezga, staigus pakilimas, nuo patalų, suleidžiant delnus į jos pečius, taip sutrikdant visą jos pusiausvyrą ties pasilenkimu delnais, verčia ją šonu ant nugaros, pats atidurdamas vertikaliai aukštesnėje pozicijoje virš jos. Lenkiasi veidu žemyn, atsimt, tai kas iš jo buvo pavogta, įžuliai tvirtas paaakšt. Atsitraukia, pateikdamas pareiškimą.
-Vonia mano. (t.y į vonią jis pirmas)
Keliasi, vos ne pasišokdamas ant lovos ir nenušokdamas nuo jos.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Wed 09 May 2012, 03:40

B, kaip potenciali batų vogėja, greitai sugriebia C už pižaminių marškinių medžiagos ir trūkteli atgal į lovą, tuo pat metu iššokdama.
- Manieros, Bass, MANIEROS,- atsigręžusi taria skambiai, su kiekvienu žodžiu skėstelėdama rankomis. Tarsi šis skambus išsireiškimas būtų užtektinas paaiškinimas, sukasi ir nueina durų link pirmoji.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Wed 09 May 2012, 03:50

-Mano apartamentai, mano taisyklės, Waldorf.
Skubiai keliasi nuo priverstinio prigulio atgalios, the war is on.
-Ir aš teigiu, kad būdama šiuose apartamentuose viešnia, atitinkamai turėtum rinktis svečiams skirtą vonios kambarį, užuot šeiminkavus manajame. Laukti man savo eilės į savo vonią, Blair, čia manierom nesužaisi.
Pasiveja ją užremdamas nugara duris, linkęs derėtis.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Wed 09 May 2012, 03:58

- Chuck, man norisi šveisti rankas vien minties, apie visus tavo vienanaktinius drugelius besinaudojančius svečių vonia. Ką jau kalbėti apie to įgyvendinimą. - kakta išsilygina, žengiau arčiau, daug arčiau, kad viena pėda tarp jo pėdų ir nuoga kojytė kyla, lenkiasi, braukdama per visą jo kojų ilgį. - ar tu tikrai pasmerktum mane tokiai kančiai?- pirštai atitinkamai braukia per jo skruostą. Įdomu, ar būtų LABAI didelė katastrofa, kitų atžvilgiu, dabar grįžti į lovą greitukui. Įsitikinusi, su tinkama motyvacija įtikintų ir Neitą, kad jis tiesiog susapnavo blogą sapną...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   

Back to top Go down

MIEGAMASIS*
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next