HomePortalMemberlistRegisterLog in

Share | 

MIEGAMASIS*

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Blair
Heart's A Mess

post'ai : 9028

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 04:38

Finally,- mintyse atsikvėpimas ir akys į lubas, atidarant reikiamas duris. Atidaro ir stabteli, įvertindama interjerą. Pritariamas šypt, žengia vidun, kaip į savo, link tos lovos pusės, kuri ir turėtų priklausyti. Sustoja, ir jau bandytų įveikti lipimo procesą, bet pirma aunasi batelius. Šie pastrigę. Kelia vieną kojytę, trina batą į kulną, bet nepavyksta. Užtai pergalė kitoj, gimnastikos srity - stovi į nieką neįsirėmusi.... Ankščiau padaryta išvada klaidinga - jogos mokytojas neturėtų didžiuotis. Ji turėtų būti jogos mokytoja.
Kas per... ties jos batai surišti?
Bet, jogos mokytojo gyvenimas per daug pavojingas. Bendri dušai gimnastikos salėse...
B pavargsta, atsisėda, sukryžiuoja kojas ir bando batelį nusiauti ranka. Bet netgi tokiu atveju jis nepasiduoda.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

post'ai : 5434

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 05:19

Ikiša, galvą pro miegamojo duris, kur geriausiu atveju dega stalinė lempa, iškart žvilgsnis už B, jis buvo įsitikęs, kad Van der Woodsen užėmus tą lovos kraštą, bet jos čia stebėtinai nėra. Išriečia antakį, grįždamas nosimi atgal į svetainę.
-Did anyone see Serena?
Jokio atgarsio, tikriausiai prie tamsos daugiau drąsos ir paskutiniai gyvybingi asmenys, rado geresnį užsiemimą nei pokalbiai, tiesa sakant jis ir turėjo tokių planų dar prieš sekundę, kuo jis čia dabar užsiema? Atgal į miegamąjį, bet artyn perdaug neina, stebėdamas, kodėl ji pluša ties savo bateliais, kai juos tereikia patraukti už kulno kampo.
-Tu mano lovoj nemiegosi.
Iš oro, pareina šveplas pareiškimas.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 05:26

Nustoja dirbusi, pakeldama galvą ir antakius tuo pačiu. Lėtai paleidžia batuką.
- Ar tu toks girtas, kad negali, na...- pamojuoja pirštu, vaizduodama ratuką apie tolumoje esantį C, žemiau liemens,- ..užsivesti?- susirūpinusiu balsu.- nesijaudink... aš... aš nepriminsiu to ryte, gali nesigėdyti. - pauzė, dvi,- na, nebent labbai man įkyrėsi.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 05:38

Jo antakiai išsilenkia jos išlenktų antakių plotmėje.
-Šioje situacijoje, tas kuris turės gulėt ant žemės esu aš, o mano nugara nėra sutverta grynoms grindims.
Raukosi skūsdamasis. Žingsniuoja iki jos ir sukrenta priešais ją turkio poza, padės tvarkytis su neįveikiamais batais, jai tik sugaudys jos pėdą.
-Netvarkysiu tavęs savo miegamajame, kai Archibald'as tik už popierinės sienos, tavo skleidžiami garsai... jį pažadins. Sooo much drama.
Gaudoma pėda panašėja į kojų masažą blauzdomis link kelių.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 05:45

- Net nedrąsu įsiterpti, kai taip romantiškai kalbi, bet I'm in no shape to argue. Tad ryt, kai atsibusiu ant grindų, ir patikėk manim, pažįstu save,- mirksi ir linksi,- Aš tave spirsiu taip stipriai, kad nukrisi į pragarą, iš kurio atsiradai. Ten giliau metro stoties. Ir nei drugelių karavanas manęs nesulaikys.
Vėl kryžiuoja kojas, raudama batelius pati.
- Negi tau neįmanoma miegoti vienoje lovoje nieko nemaigant? Tu knarki, bet kažkodėl negirdi manęs varant tavęs iš lovos. Tai vadinama kompropomisu.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 05:51

-Matyt todėl, kad per mano knarkimą, tavęs nesigirdi?
Kilst antakį, šypt, nepatinka kad čia ji spurda, rauna tą batą pats nuo jos pėdutės, buvo lengviau nei, kad ji čia primetė vargstanti. Ištiesia džentelmeniškai delną, kito bato sutvarkymui.
-Niekada nebandžiau, visad turiu atsargine pagalvę, kurią mėgstu apsikabint, apsiraizgyt, užgult, pasivartyt.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 05:57

- Problem solved,- tarė, besididžiuojančios diplomatės tonu. Kilsteli tą jam savo koją, pasiremdama už savęs delnais į lovą. Sunkiai pamirksi, kūną tik ir traukia pagaliau įsitaisyt.
- Mano dešinė lovos pusė,- sumurma, nesuvokdama, kiek šie žodžiai sveria.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 06:07

Primerkia akis, susiraukdamas, bet kažkodėl nesipriešina dalyboms, nors ji apskritai kaip ir neturėtų turėt žodžio tame.
-O kuo prastai kairė?
Visgi diktatui nepasiduodamas teiraujasi labiau iš smalsumo, nuauna nuo pėdutės antrą batelį, tvarkingai pastatydamas juos šalimais lovos galo.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 06:20

- Tai labai ilga istorija,- atsidūsta,- mano pižamų kelnės visos kiek per ilgos, nes kol šąla pėdos - negaliu užmigti. Now, kai miegu, turiu kondiciją, apsiversti ant dešinio šono ir sulenkti dešinę koją. Veiksmo metu klešnė pasikelia ir ryte statoma ant žemės nespėja nukristi. Aš ant jos neužminu. Kitoje pusėje, lipant su nepasikėlusia, ką tik atsibudus, yra dvidešimt dviejų su puse procentų tikimybė, kad užlipsiu, priminsiu - įvyks nelaimingas atsitikimas. Kažkur kompiuteryje Dorota turi Power Point prezentaciją apie tai...
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 06:43

Jo tingiam apsvaigusiam protui, prireikia kiek laiko suprasti, šio reikalo butinybę jos lūpomis.
-O štai aš čia vienas galvojau, kad tai aš turiu keistų įpročių.
Susijuokia, tiesdamas rankutes į ją, dabar jam reikia pagalbos atsikeliant, jis sakėsi, kad grindų jo nugara nelies, bet pakelt subine nuo jų, jo kojos kolkas atsisako.
-Fine. Retomis progomis akupuoju tą lovos pusę, ji tavo.
Akimis šnairuoja jai darbuotis, ties jo užkėlimu, už dyką niekas negaunama.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 06:47

- Ir aš tau padovanosiu ekstra pagalvę minkymui, jei kada neteksi sąmonės pas mane,- pavargusi lenkiasi į priekį, suima delnais jo delnus, ir iš visų dar galimų jėgų tempia aukštyn.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 06:56

Tempia kaklą į šonus, kurį laiką akivaizdžiai besimėgaujantis jos pastangų sukeltais malonumauis
-Puikus tempimo pratimas.
Pagaliau įdeda darbo ir pats, keliasi vis dar nepaleistas jos, kol galiausiai atsitiesia, bet taip ilgai neužsibuvęs, tiesiog užgriūna ją ant lovos. Ou, per arti, įsikabina švelniai į lūpas, šypsodamasis savo skruostikauliais. Pramerkia sekundei užmerktas akis, spokso į ją, visas išsitaškęs, atsipūtęs, patenkintas ir pernelyg meilus. Kiek paryčių jis jau čia kankindavosi vienas per tuos teroristus drugelius?
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:08

Guli plačiai atvertomis akimis, nes C išmušė orą. Bučinys šiek tiek padėjo, ji netgi kilstelėjo toną sveriančią galvą, kad būt arčiau. Vėl pliumpt galva į čiužinį, šypsena tik lūpomis, pirštas prie jų, ale netriukšmauk. Tada trinkt delnais jam į pečius, stumia nuo savęs, nes, frankly, nėra sunkesnio žmogaus, nei girtas žmogus. Nors meluotų, jei sakytų, kad kontaktas nemalonus...
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:11

Įsižioja, begarsiai sakydamas "auč", nusisveria į kairę, slenkasi aukštyn link pagalvių, džiaugiasi, kad jis jau su pižama, laukia kol ana pakils nebent, ruošiasi taip ir gulėt galūgalį.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:18

B dar pakreta iš juoko, verčiasi, ir ropoja į priekį, suriečia kojas prie savęs, kad apsiklotų paklode ir net nežvelgdama, kur tiesia ranką, randa lempos jungiklį. Atsipūčia, bet mintys neapleidžia. Lova patogi. Šilta, tinkamo minkštumo, sava... Pasuka galvą pažiūrėti, ar jis tikrai žais, apsikabindamas pagalvę.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:26

Tas tyngi lyst po paklode, tik numeta vieną iš tamsesnių pagalvių žemėn ir padeda minkštai galvą pasisukdamas šonu į ją. Vis dar atmerktom akim, nors kambaryje ir tamsu, vienintelis galimas įmatomumas tai nuo neužtraukto lango atsispindintis miesto apšvietimas.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:37

Tai pirmas kartas, kada ji tik miega su vaikinu, kuris ne jos brolis. N vos užmerkęs akis išsiskėsdavo taip plačiai, ir taip skaudžiai spardydamasis, kad B teko jį išvaryti dvyliktą valandą nakties namo, nurašant per patį pirmą kartą bandant. Prabyla tyyyyliai.
- Aš melavau daug šiandiena,- užmerkia akis.- Tiesa ta, kad tu dainuoji siaubingai. Ir man patinka tavo pižama.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:49

Atmetus Sis, kuri praktiškai jau viena koja būti jo seserimi ir tai, kad tą kart jis buvo atsijungęs, nors čia būtų Serenos žodis prieš jo žodį, tad jis gali skleist, ką tik nori. Blair taipogi pirmoji įsitaisiusi čia miegui ir jis tai supranta. Galbūt reiktų tai pakeisti, bet tam juk jie ir nusitašė, prastai sektusi jiems miegoti su mažesne promile kraujyje, o čia dar ir įsimaišę abrakadabra priedai.
-Kolkas iš žodžio "daug" išspaudei tik dvi melagystes. Turi man daugiau?
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 07:55

- Na.... Ir žinau, kad bus labai sunku patikėti, kad teigiau kitaip, - šypteli,- I'm not very good at billiard.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:01

-I kinda figured out. Tačiau tai kad privertei mane gert daugiau nei vieną, dar atsigriebsi..I won't go so easy on you next time.
Tyliai su garsu nusišypso ir ramiai atsikvėpia.
-Dar irpažinčių prieš miegą ar tamsta visai miegoti nenorite?

Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:08

- Manau, galime miegoti,-linkteli, brūkštelėdama skruostu per pagalvės paviršių. Ima suktis ant kairio, ne taip kaip visada, šono, įsitaisydama ir tuo pat pasislenka per kelis centimetrus arčiau lovos vidurio.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:19

Beveik jaučia jos kvėpavimą žemiau smakro.
-Tu per arti nekontaktavimui, let's share a kiss again.
Šnabžda ir taip slopiu savo balsu, jaučiasi susigėdimas, bet velniop, who cares, jis vistiek garantuotai nieko ryt nebeatsimins, liežuvio reikalai dabar svarbiau.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:37

- Koks sutapimas,- vos pakrutino lūpas, pakeldama smakrą, pabučiuodama jį švelniai.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:44

Laiko ir ančiuko lūpas priglaudęs, prisilenka kakta pasiremdamas į jos kaktą, kad galėtų pasilepint rimčiau.
-Regis mudu tikrai TIK miegosime, Waldorf. Turėčiau palinkėt tau labos nakties ar tiesiog tuo užsiimkim be papildomų gestūrų?
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   Sun 06 May 2012, 08:54

- Kas mes, jei ne tradicijų laužytojai,- užriečia galvą po jo smakru, pasislinkdama dar arčiau. bet jeigu knarks... Ai, what a hell, ji gali pakentėti riaumojimą, čia per daug patogu.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   

Back to top Go down

MIEGAMASIS*
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next