HomePortalMemberlistRegisterLog in

Share | 

SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AuthorMessage
Blair
Heart's A Mess

post'ai : 9028

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Sun 23 Sep 2012, 22:55

- Tame ir pointas, neieškosim tokio kaip tu,- prisimerkia eN pusėn ir pabeldžia pirštais į krūvą aplankalų,- įvairumo dėlei ieškosim ko nors kitokio. Bet vis tiek jis turi turėti smegenų ir veidą, kuris nesiprašytų plytos...

Nate
GossipGirl narys

post'ai : 21

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Sun 23 Sep 2012, 23:51

-Tai puiku,-pasako šiek tiek įsižeidęs.- Tai gal išvardinsi? Nors nemanau jog kas nors norės..,-apsigalvojęs nutraukia sakinį ir tęsia.-Tuo nori pasakyti jog aš prašausi plytos?,-pasilenkia ir paiima kažkokį aplanką,atverčia - Va, čia tikra mano priešingybė,-parodo kažkokį student iš mokyklos.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Mon 24 Sep 2012, 20:41

B sukikeno iš "nemanau, kad kas nors norės" argumento. O kas jei taip? Jei bus nenorinčių, tai vienetas, ji pažinojo gerai studentų fakultetą, kai kurie pasiūlymai yra per geri, kad atsisakyti. Bet kokiu atveju, ji neieško vyro, tik parankės naujiems metams pradėti, kad atrodytų mažiau... ekhem, vieniša. O kas, jei žmonės atspės, kad jos protas ir širdis yra kažkur pastrigę. No, no no, diversija, veidrodžiai ir dūmai - štai kaip veikia UES.
- Tu nesiprašai plytos. Tu tolimiausias variantas rūšiai, kuri prašytųsi plytos. Žiūrėk,- beda pirštu į kitą kambario pusę,- veidrodis. Žiūrėk į jį, jei netiki manimi. Nėra poreikio jokioms statybinėms medžiagoms. Your'e welcome,- prigyrė kaip už metus.
Jama aplanką iš jo rankų, atidžiai pavarto,- jis iš Bruklino,- argumentas nenuginčijamas ir failas keliauja į atmestų krūvą. Jama kita, atverčia ir užverčia,- juk neprašau per daug, norėdama visų dantų, hah?- dar vieną failą, vėl atverčia, vėl užverčia,- čia mano brolis. - sekantį,- kaip šis vaikinukas? Mainų programos studentas iš UK, socialinės studijos, gera šeima, ryšiai su karališka giminė...- B jau susidomėjus,- Marcus Beaton.- perskaito vardą.

Nate
GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Mon 24 Sep 2012, 21:14

-Tada man reiks su juo šnektelt, ir jį perspėt,-sumirksi.-Koks skirtumas jei ir koks nors bruklino karalius stovės įsikibęs tau į parankę?Vis vien atrdoysi vieniša,netgi dar labiau vienišesnė nei anksčiau,-nusišypso savo firmine smile.-Kaip veikia UES aš jau perpratau seniau už tave,-jaučiasi šiek tiek pranašesnis už B.- O UES veikia taip Miegojimas su geriausiais draugais,-sukikena - Juokauju.- Priimsiu tai kaip komplimentą. Bet už tat šitas tikrai prašosi plytos,-numeta kažkokį aplanką į šiukšliadėžę.-Prašei netgi per daug.Koks šiuolaikinis žmogus turės susidėjęs visus dantis?Nei vienas,nauja mada prigesusi queen B.-paiima tą Marco aplanką iš Blair rankų ir numeta į šoną.-Per daug ,,Aš mokausi ar baigiau mokyklą vien 100''-Šitam tikrai su plyta mielai užvoščiau,-išlemena,nes supranta,kad tai geras pasirinkimas.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Wed 26 Sep 2012, 16:35

- Yra asmeninis skirtumas man, tarp vyro šalia kurio jaučiuosi gerai ir tarp vyro, šalia kurio imu džiaugčioti. Ir aš nesu vieniša,- kiek per daug besiginantis tonas, todėl patikslina,- aš tiesiog užsiėmusi.
Miegojimo su draugais komentaras nuėjo karčiai, tad B užsigėrė kad ir kuo jie gertų.
- Too soon, Archibald,- buvo vienintelis jos atsakymas,- bet kokiu atveju. Pilna šypsena yra neginčytinas reikalavimas. Ištiesia kojas ant kilimo, kur patogiai įsitaisius, ir palanksto pėdas, kurios kažkokios šiltos bei aptirpusios nuo viso šito sunkaus darbo.- kas blogo dėl mokymosi ir baigimo mokyklą double-zero?- kilst antakius. Ji pati turi šimtukus. Išskyrus fiziką, žinoma, štai kaip B susirgo migrena pirmą sykį.- o kaip gi tu? Nori pasakyti, kad neieškosi nieko naujiems metams? Ar viengungiavimas toks neįtikėtinai malonus, kad slankiosi vienas?

Nate
GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Wed 26 Sep 2012, 19:30

-Yra skirtumas tarp godzilos ir tarp lapės,bet jie jaučiasi panašūs,-sukikena.-Tiesiog užsiėmusi kuo?Šaligatvių šlifavimu?Parduotuvių siaubimu? Nejuokauk,-kilsteli antakius.-Tavo Waldorfo'riavimas visiems seniai pabodęs.Kas gi noretų susitikinėt su tavim?,-erzina ją.-Blogas mokymasis yra tikra tavo priešingybė Miss Head.-O kas tau sakė ,kad aš dar laisvas?O jei ir taip viengungystė yra pats mėgstamiausias mano užsiėmimų.Be to dar nenoriu pradėti rimtų santykių,-palinksi.-Reikėės ir slankiosiu B,reikės ir slankiosiu,-prataria truputį užsimiegojęs..
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Fri 28 Sep 2012, 16:09

- Panašūs kaip kailiniai ir kailinis šalikas?- kryžiuoja kojas, kilsteli smakrą,- tavo žiniai, aš užsiėmusi savo naujų namų kūrimu. Kai pats priaugsi prie tokios brandos, kad apsieitum be tarnų ir pusryčių į lovą - pašnekėsim. Mano motina išteka dar sykį, gaunu naują įbrolį, ir, Serena patvirtins, tas vaikis ke-e-eistas. Tad aš susiradau sau naujus namus ir per šią vasarą juos tvarkiau.
Demonstratyviai parodo akimis į savo ir Serenos tuščias taureles. Come on, tikimasi bent elementaraus džentelmeniškumo, ypač tada, kai jis drįso pasiūlyti jog B kada nors, kokiomis nors aplinkybėmis galėtų šluoti šaligatvį.
- Gossip Whore sakė, kad tu laisvas. Tu gali prisijungti prie C ir kartu įkurti "reader friendly" vaikinų klubą. Bet ką aš čia kalbu - juk šis veiksmų planas savaime aiškus.

Nate
GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Fri 28 Sep 2012, 17:50

-Nauji namai,eik tu sau,-užsiima už žandų vaidindamas.-Visuomet galėjau ir galėsiu gyventi be Dorot'ų,-sukikena - Gyventi be tarnų yra tikrai cool,pati tai pajausi.Turėtum džiaugtis,kad tavo mama kuria naują gyvenimą,o tu savąjį tik griauni.Žmonės nebūna keisti,jie būna sutrikę,-demonstruoja išmonę.-O tu dar ir Gossip skaitai,o sakei kad tu jau priėjai prie brandos.Branda nereiškia vien tik naujo būsto kūrimo,ji reiškia ir mesti liežuvautoją.Kaip matai ir sakei aš dar nepriėjau prie tokios brandos,sooo dar galiu skaityt ją.-šypteli,.-O iš kur tau žinot,kad C dabar laisvas?Tai buvo mūsų paslaptis,o liežuvautoja nieko apie jį nerašė,-atrodo kiek nustebęs,bet tuo pačiu ir suglumęs.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Mon 01 Oct 2012, 08:36

- Aš nesu "žmonės", aš esu AŠ. Nematau jokio reikalo nuotykį bandant išsikovoti kruopelę nepriklausomybės vadinti gyvenimo griovimu. Tik kad nepakliūtumėm į situaciją, kur po kelerių metų tu miegosi su miniatiūriniais dvidešimčia metelių vyresne brite sutenere, o aš dirbsiu kokiame garsiame madų žurnale arba,- pasilenkia ir pagriebia lordo Beatono failą, juo pusiau užsidengdama veidą,- tekėsiu už karališkos šeimos...- nuleidžia aplanką, pasidėdama šalia, tuo pat karčiai pripažindama bent kitą jo argumentą,- baby steps. Gossip Whore, kad ir kokia... am.. Whore, taip pat yra addictive. Aš turiu pripažinti, kad dalis manęs žavisi jos išmone pirmajai pristatyti dirželius apie juosmenį kaip mados šauksmą. - atsisuka į eS,- atsimeni du tūkstančiai aštuntuosius? Pirmasis SATC filmas, geri laikai...- vėl į eN,- nors iš esmės,- tęsia mintį,- GG tėra Centrinio Parko dydžio lietaus debesis virš visų mūsų galvų, kuris tiktai valgo, miega ir kelia karus.
Perkryžiuoja kojas ties kulkšnimis.
- Serena sakė apie C. Jie labai artimi, be to, ji matė jį Tokijuje.- laukia eS patvirtinimo. Bet ši jau nunarinusi galvą, girdisi tylus šnarpštimas.
- Galbūt mums reikėtų nugabenti ją į lovą?

Serena
Kiss me hard before you go

post'ai : 6468

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Mon 01 Oct 2012, 17:07

S tikrai nunarinusi galvą ir šnarpščia,kas to nedarytų prisiminus baltą SJP suknelę su milžiniška gėle,po filmo premjeros S skambino visiems dalyvavusiems filmavime,bet nieko nepešė - valytojas pavogė suknelę ir išdūmė į Las Vegasą keisti profesijos.Bei lyties.Pakelia akis,kai B pamini lovą,kai jie tik tryse kambaryje,tai šis žodis čia visai netinka.Ima Sargį į rankas ir pati stojasi,eina ieškoti Barto vaistų nuo dantų skausmo,nes grynas alkoholis nesugeba pakelti bendros vakaro nuotaikos.

GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Tue 02 Oct 2012, 00:48

-Visi mes esame mes,bet kažkodėl vadinamės žmonėm,-palinksi.-O kodėl tu manai,kad to dar nebuvo?Britų sutenerė,gal jau ir buvo mano gyvenime,-šypteli prikandęs lūpą.-Tu už karališkos šeimos?Tu?,-pakartoja,nes negali tverti nenusijuokęs.-Kas gi nesižavi Gossip?Visi,o brandos laikotarpis tau jau seniai pergyvenęs,bnes tu nekuri gyvenimų,tu juos tik griauni,-galbūt pasikartoja.Jau norėjo atsakyti Blair,bet S pati atsistojo ir išėjo.- Žinai,-pažiūri į laikrodį-Man metas,sėkmės tau ieškant naujo vaikino naujiems metams,-palinksi ir nueina link lifto.Paspaudžia mygtuką,bet liftas niekaip neatšliuožia.
Back to top Go down
Blair
Heart's A Mess

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Tue 02 Oct 2012, 19:12

B pati galbūt padaugino, šis pokalbis toks sunkus suvokti. Ar ji ką nors padarė Neitui, kad jis elgiasi kaip such a dick? Ta prasme, ar ji ką nors padarė ir šią savaitę? Iš NJBC pavadinimo galima laisvai išmesti pirmąją raidę.
- Japp, man reikia pasirūpint, kad eS nusivalytų akių tušą, prieš krisdama į lovą.
Plius, visi žino, kad tik šviežia galva galima tuos minėtus gyvenimus griauti,- prideda pati sau mintyse, tvarkydama jovalą, kurį jie trise pridarė. Butelis atgal į barą, stikliukai ant spintelės, failai į rankinę. Kelia katiną, kuris tuo tarpu jau buvo iškeliavęs pasivaikščioti ant biliardo stalo. Basomis pėdinant link Eriko miegamojo, nosį įkniaubus į Holės braškių šampūnu kvepiantį kailiuką.

Chuck
Dark Prince

post'ai : 5434

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Tue 02 Oct 2012, 21:00

Liftas užtrunka, nes juos abu yra užėmęs C ir jo bagažas. Į taktą linksi "gangnam style", trypčiodamas bato padu ir kaip nekeista įmantriais ausinukais už ausų, bent jau prie kostiumo derėjimosi spalvomis neprikibsi. Kažkaip užmatydamas priešais save Nathaniel'i, ima tvarkytis švarko atlapus, mat tai jiems turi kristi vizuoliai kaltė dėl jo šiokio tokio lingavimo.
-Archibald'ai.
Tipiškai savąjam nekraujo broliui, tarsteli pasisveikinimą.
-Išeini, nesulaukęs apartamentų savininko, ar mano lūkesčiai ties tavimi per dideli ir mano būstą naudojai kitais tikslais, nei kad galimoms mano sutiktuvėms.
Back to top Go down
Nate
GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Wed 03 Oct 2012, 22:33

Trepteli kojomis,nes juk užknisa lifto laukt.Nulydi akimis B.Tuomet pasitinka akimis C.Pasitrina akis,bet regis nieko negėrė,bet štai C išdygo kaip tik tą akimirką kai N jau ruošėsi išeiti..-Bass'ai.Ir tau labas.Blogiau.Rinkau Blair vaikiną,bet iš to niekas neišėjo,-nusijuokia.-Tavo sutiktuvių nė neketinau surengt,tokia ooops mina pasižiūri.-Whatever sėskim pasigersim ir šbektelėsim,-vėl atsisėda į sušildytą krėslą.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Fri 05 Oct 2012, 00:24

Prasisega švarko sagas ties juosmeniu ir prisėda ant iššilgtos raudono pamušalo sofutės.
-Nagi nagi. Galiausiai supratai, kad tai beviltiška įdėja nuo pat pradžių ar priėjai išvados, kad tinkamas esi tik tu pats.
Laukia stiklo iš Archibald'o, visgi jis pasiūlė mintį apie pasisedėjimą laipsnių kompanijoje.
-Su tokiu serviravimu, mieliau rinkčiausi palace barą.
Back to top Go down
Nate
GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Fri 05 Oct 2012, 02:00

Taip įsitaiso tame fotelyje,bet nusprendžia įsipilti sau ir C kažko stipraus.Taigi nueina prie bariūko,išsitraukia kažką panašaus į konjaką and įpila abiems.Paduoda C ir vėl prisėda.-Galbūt,o gal ir ne,-pats nebežino,šiandien skauda galvą jam mat,tikisi,kad prisigėrimas iki žemės galvos skausmą užmuš.-Aš taipogi galiu būti puikus padavėjas,-šypteli-Beje kaip sekėsi kelionėje?Nuotykių neklausiu,nes žinau,kad jų ir taip buvo,-gurkšteli iš savo stikliuką.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Fri 05 Oct 2012, 18:11

-Taip, bet kai nusitašysi iki žemės graibymo, trūkį gauti tavę tysiant iki gulto rizikuočiau gauti aš.
Konstatuoja faktą, kad jo serviravimas baigsis po ketvirto stiklo, o C neturi jokio noro užsiimti visa kita.
-Atsipalaidavau ir pasikroviau naujam Manheteno sezonui. Kas mūsų repertuare nusimato greičiausiai?
Back to top Go down
Nate
GossipGirl narys

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   Wed 10 Oct 2012, 22:03

Užsnūdo N, ką padarysi,bet atsipunda ir tęsia lyg nieku nieko.-O man visai gerai būtų ir čia,-papleškena į sofą.-Manai?,-atsistojęs nueina sumaišo dar kelias tarureles kokteilio iš balažin kokių gėrimų ir pastato ant stalo.- Greičiausiai?Hmm.visų pirma papasakosi man ką veikei Japonijoje,and all your secrets,-trina delnais.-Žaidžiam šitaip?,-išgeria vieną taurę.N jau pegasai galvoje vaidenasi..
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas   

Back to top Go down

SVETAINĖ|Baras|Koridorius|Liftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 19 of 19Go to page : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19